Klauzula informacyjna

Ochrona Danych Osobowych

Przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Administratora tj. P.W. OLENDEREK S.C. Damian Olenderek, Sebastian Olenderek,
ul. M. Reja 3/7, 63-300 Pleszew
, wykorzystywane jest dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zamówienia na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora.
Prawnie uzasadnione interesy realizowane przez Administratora polegają na oferowaniu klientom produktów i usług, które przede wszystkim przyczyniają się do zwiększenia stabilności i bezpieczeństwa obrotu gospodarczego jednocześnie przetwarzanie danych jest niezbędne, aby Administrator mógł tworzyć i dostarczać swoim klientom oferty jak i wybrane produkty czy usługi.

Przetwarzanie Państwa Danych Osobowych na czas niezbędny do przygotowania i/lub przesłania oferty, realizacji zamówienia oraz dla potrzeb niezbędnych do przygotowania i realizacji sprzedaży usług, obsługi płatności czy dostawy oraz kontaktowania się.

Nie udostępniamy tych danych osobom postronnym.
Dane przekazywane w trakcie korespondencji wykorzystujemy tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.
Możliwy jest również kontakt telefoniczny w celu omówienia kwestii dotyczących zamówienia.
W każdej chwili możesz taką zgodę wycofać. Naszym klientom zapewniamy pełne bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności.
W tym celu gromadzimy niezbędne minimum informacji.

Zgoda na przetwarzanie Danych Osobowych jest dobrowolna i może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownego oświadczenia w siedzibie Administratora.
Informujemy również, że Administrator podczas przetwarzania danych nie stosuje procesów profilowania danych.
Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Na każdym etapie przetwarzania Państwa danych przysługuje Państwu prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia Państwa danych.

P.W. OLENDEREK S.C.
Damian Olenderek
Sebastian Olenderek

ul. M. Reja 3/7
63-300 Pleszew
tel. 506 109 884
tel. 505 987 084
e-mail: domel795@wp.pl
e-mail: kotly@pwolenderek.pl

©
2024 UX Themes

Terms Privacy Cookies